In onze regio zijn ongeveer 50 mensen actief betrokken als bestuurslid, lid van de activiteitenteams, het trainingsteam of in de ondersteuning. Maar, wie is wie?

Dagelijks bestuur

voorzitter
John van Erd

vice-voorzitter
vacature

secretaris
Anouk van Asselen

penningmeester
Plien Nooij

Landelijke raad

lid Landelijke Raad
Robbert Gijsbertse

plaatsvervangend lid Landelijke Raad
vacature

HRM

teamcoach
Elianne Rookmaker

medewerkersbeleid
vacature

hrm-beheerder
vacature

Communicatieteam

coördinator
vacature

redactie nieuwsbrief
Wendy van Rossum

webmaster

Marco Heusdens

redactie website / ScoutingApp / Facebook
Martijn Steenbergen

Ondersteuningsteam

gegevensbeheerder
Folke Wielenga

juridisch adviseur
Frank Blaauw

uitleen tent
Jeffrey van Dorland

uitleen materiaal
Plien Nooij

uitleen geluidsapparatuur
Robert Klomp

catering
Mariëlle Veenhof
Janette van Eden

lid
Liesbeth Kok

Besturenondersteuning

coördinator
Jacqueline Vredenbregt

bestuurscoaches
Annemarie Janssen
Hans Plaat
Jacqueline Vredenbregt
Leon Smeenk

TalentOntwikkeling En Trainingen
(team TOET)

coördinator
Remco Ulrich

praktijkcoaches
Eline Roelofs
Remco Ulrich
René Straatmann
Wouter Frankenhuizen

trainers
Erwin Kerk  
Eline Roelofs
Remco Ulrich
Christa van de Peppel
Karen Schellens
Veronique Gommers (aspirant)
Jan Frank Mulder (aspirant)

kookstaf
Bob van den Eertwegh
Maarten Odie

 

Activiteitenteams

Bevers

coördinator
Sander Gerritsen

organisatoren
vacature

Welpen

coördinator
Samantha Welgraven

organisatoren
Mark van Maanen
Janneke van Seters
Bart van Holland

Scouts

coördinator
Thom Meter

organisatoren
Menno van Holland
Maureen Heitmeijer-van Elk

Projectteam | RSW

projectleider
Jeroen Hiddink

organisatoren
Stephanie Moesbergen
Martin Florijn
Juliette Ampt
Wilrik Sinia

Explorers

coördinator
Matthijs Halff

organisatoren
Nele Deville
Yorick Post

Roverscouts

coördinator
Bob van den Eertwegh

organisatoren
Mike van de Ameele
Tjerk Gijsbertsen

Kaderleden

coördinator
vacature

Projectteam | Haas-In18

projectleider
Maurits Meijer

algemeen
John van Erd
Liesbeth Kok

financiën
Plien Nooij

deelnemersregistratie
Folke Wielenga

communicatie
vacature

veiligheid
Onno van der Dussen
Frank Blaauw

programma
Liesbeth Kok
Joost Zwamborn
Simone van Brummelen
Marleen van Jaarsveld

programma externen
Anne-Jan Telgen

entertainment
Maarten Odie
Robin Moesbergen
Reyer de Jong

productie
Tjerk Gijsbertse

voeding en horeca
René Straatmann
John Vink

 

Vacatures

Wil je deel uitmaken van het Regio team?

Bekijk lijst met regio vacatures