pdf scouts: Informatiebrief Herfstactiviteit 3 november 2018

Door 108 downloads

Downloaden (pdf, 318 KB)

Informatiebrief Herfstactiviteit - 3 november 2018.pdf

Daar is 'ie dan, de uitnodiging voor de herfst activiteit! Deze activiteit bestaat een middagspel waar alle deelnemende groepen een spel verzorgen. De activiteit is voor alle scouts uit de regio, en wij hopen dan ook dat jullie in grote getallen aanwezig zullen zijn!

In dit document vinden jullie een informatie brief waarop het e.e.a. staat uitgelegd. In de laatste weken voor de activiteit sturen wij nog een mail met de laatste informatie naar alle deelnemers. Zoals op de brief vermeld, kunnen jullie je inschrijven via SOL. Na de inschrijving ontvangen jullie een link waarop jullie kunnen aangegeven als welk land jullie willen deelnemen.

 

Mochten er verder nog vragen zijn, dan horen wij dit graag. Jullie kunnen het scoutsteam altijd mailen of bellen!

 

 
 

Vacatures

Wil je deel uitmaken van het Regio team?

Bekijk lijst met regio vacatures