Inschrijven voor de moduletraining 2015-2016

 

Nieuwe leiding kan zich inschrijven voor de moduletraining. Alle onderdelen die benodigd zijn voor het behalen van de kwalificatie komen aan bod. De praktijkbegeleider van de groep begeleidt dit traject voor de deelnemer, waarbij team TOET twee weekenden verzorgt.

 

Data 2015 – 2016

De weekenden worden in november 2015 en maart 2016 gehouden op de volgende data:

 

Weekend 1:

Aanvang: Zaterdag 28 november 2015 om 09:30 uur

Einde: Zondag 29 november 2015 om 16:00 uur

Locatie: Kampeerboerderij Woudegge, Otterlo (http://www.woudegge.nl)

 

Weekend 2:

Aanvang: Zaterdag 5 maart 2016 om 09:30 uur

Einde: Zondag 6 maart 2016 om 16:00 uur

Locatie: Kampeerboerderij Woudegge, Otterlo (http://www.woudegge.nl)

 

Kosten

De kosten voor deze training zijn €105,=. Daarvoor krijg je twee weekend volledig verzorgd.
Drankjes tijdens het informele avondprogramma zijn voor eigen rekening en dienen tijdens het weekend betaald te worden, hiervoor kun je gebruik maken van de regio-consumptiemunten

 

Inschrijven module-weekenden

Om aan de module-weekenden deel te kunnen nemen, moet je je inschrijven via Scouts-Online. Let op: Je moet ingelogd zijn op https://sol.scouting.nl/ voordat de link je naar de juist pagina brengt. Je kunt je via deze link inschrijven.

 

Link: https://sol.scouting.nl/index.php?task=as_registration&action=add&button=&frm_id=14111

 

Individuele kwalificatie

Voor leiding die al wat langer meedraait is het mogelijk om samen met de praktijkbegeleider een inventarisatie te maken van de aanwezige competenties. Mogelijk ontbreekt er nog kennis, die vervolgens aangevuld kan worden door bijvoorbeeld een training te volgen, e-learning te volgen of mee te draaien bij een andere speltak of groep. Zodra de praktijkbegeleider in samenspraak met de leidinggevende van mening is dat het juiste niveau is behaald, kan er een kwalificatieverzoek worden ingediend bij team TOET.

 

 

Trainingskalender

Geen evenementen

Vacatures

Wil je deel uitmaken van het Regio team?

Bekijk lijst met regio vacatures